Informacje o firmie

Główne spektrum naszej działalności stanowi oferowanie uznanych na całym świecie systemów uzdatniania wody w postaci najwyższej jakości dystrybutorów filtrujących. Kilkunastoletnie doświadczenie, a także nieustanne rozwijanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji w zakresie nowoczesnych technik filtrowania wody, pozwala nam cieszyć się niesłabnącym uznaniem zarówno Klientów komercyjnych, jak i detalicznych. Zapewniamy nie tylko profesjonalne, oparte o indywidualne potrzeby, doradztwo, ale także kompleksowy i czytelny system serwisowania sprzętu.

Do współpracy zapraszamy Klientów indywidualnych, którym zależy na korzystaniu z najprostszych i jednocześnie najbardziej ekonomicznych rozwiązań w dziedzinie filtrowania wody. Nasze dystrybutory filtrujące i urządzenia filtrujące znaleźć można w mieszkaniach, domach oraz siedzibach firm w takich miastach, jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław, Opole, Katowice czy Łódź.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

  

NASZA MISJA

 
  Zapewnianie zdrowia, bezpieczeństwa, poszanowania środowiska naturalnego, a także dostarczanie najbardziej ekonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań to naczelne towarzyszące nam idee.
 

  Bycie na bieżąco z nowościami technologicznymi w zakresie uzdatniania wody pozwala oferować sprawdzone systemy, które oprócz ułatwień w codziennym dostarczaniu wody do zakładów, zapewniają ograniczenie spożywania zanieczyszczonej wody przez najbliższych oraz współpracowników. Dodatkowo w zgodzie z Matką Ziemią i z pełniejszym portfelem!

 

  To, co wyróżnia nasze dystrybutory filtrujące spośród powszechnie już znanych technik uzdatniania wody i jednocześnie odpowiada za wyjątkowe korzyści, płynące z ich użytkowania, to sposób działania. Opiera się ono na bezpośrednim podłączeniu do sieci wodociągowej urządzenia, wyposażonego w najwyższej jakości filtry, blokujące nawet najmniejsze zanieczyszczenia.
 
 

 

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl